Genel

Panayır Yiyecekleri

Sizlere panayırlar için harika yiyecekleri kiralayabileceğiniz bir kuurluş önermek adına buradayız.  Osmanlı macunu, Osmanlı şerbeti veya hayır lokması gibi eski zamanlardan kalan tatlardandır. Nesilden nesile geçerek bugüne kadar ulaşmış bu lezzet, eskilerin çocukluklarında hep özel bir yer edinmiştir. Rengarenk oluşu belki de bunu cazip kılan etkenlerden bir tanesidir. Eskilerin hafızasında yer edinmiş olan bu tat, şimdilerde sadece günümüz panayırlarında görülebilmektedir. Bayram etkinliklerinde sıkça karşılaşılan bir diğer lezzet ise pamuk şeker arabasında, çocukların kalplerinde taht kurmuş pamuk şekerlerdir.

nostaljik sokak satıcıları

Pembe bir hayal bulutu gibi, çocukları kendisine çeken pamuk şekeri arabasına popcorn arabası da yetişkinler için eşlik etmektedir. Yetişkinlerin damak zevkine hitap eden popcorn arabaları, patlamış mısırın kokusunun ulaştığı herkesi kendine çekmektedir. Biraz serinlemek isteyen herkesin takip ettiği bir diğer adress, şüphesiz Osmanlı şerbeti satan görevlilerdir. Böyle bir organizasyonun olmazsa olmazı olan hayır lokması, kapanış için belki de en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Özel gün ve gecelerde bu tatları misafirlerinize sunmak da sizlerin istekleri arasında yer alabilir. Organizasyonunuza nostaljik bir hava katacak olan bu ürünler için kiralama yapılabilir. Popcorn arabası, pamuk şekeri arabası ve diğer lezzetler için tertemiz ürünlerin kiralamasının yanında, eleman desteği ile organizasyonunuzu bütünüyle kolaylaştırabilirsiniz. İkramlarınızın daha akılda kalıcı olmasını sağlayan bu ürünler, belki de unutulmaz bir günün parçalarını oluşturabilirler. Üstelik her yaştan misafirin konuk olduğu organizasyonlarda, ne yapacağınız konusunda kendinizi yormadan hizmet sunabilirsiniz. Panayiryiyecekleri.com bunun için hizmetinizdedir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s