Genel

Duvar ve beton kesme makineleri

Merhabalar. Beton kesme ve duvar kesme makineleri arıyorsanız hoş geldiniz.   Sektörün en gelişmiş ve yenilikçi hizmetlerini sunan Astek Maine, beton kesme ve duvar kesme makinelerinin tedariğini ve buna yönelik hizmetleri sağlayarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere profesyonel destek sağlamaktadır. Makinelerinin üretimini kendisi gerçekleştirerek, patentli makinelere ev sahipliği yapmaktadır. Dişli makinelerin üretimini yaparak patentini almaktadır. Çeşitli hidrolik üniteler, beton delme makineleri, duvar kesme makineleri, kesme kafası ve bunun gibi gibi parça üretimleri de yapmaktadır.

Patentli Hareket Sistemi

Üretim desteği ile üretilen tüm makinelerin hareketli aksanları ve gövdeleri firmanın bünyesinde barındırıldığı için parçalarla ilgili problemlerde, tedarik konusunda problem yaşamazsınız. Malzeme seçimi ve montaj uygulamalarında da kalite standartlarının takibi sağlanmaktadır.

Ürün satışı sonrasında da size garanti sağlayan firma, 1 yıllık ASTEK garantisi vermektedir. Ayrıca firmanın servis desteği de bulunmaktadır. Bakım ve değişim işlemlerinin gerekli olduğu durumlarda, firma size profesyonel hizmetler sunmaya devam etmektedir. Hızlı bir servis hizmeti sağlanarak zamandan da kazanç sağlarsınız. İnşaat makineleri konusunda kurumsal kalite hizmetleri sürdüren firma, beton delme ve duvar kesme makinelerinin yanı sıra derz kesme işlemleri için de ürün desteği vermektedir. Firmanın web sitesindeki Online katalog ile ürünleri internet üzerinden de gözlemleyebilirsiniz. Talep formu ile makine taleplerinizi internet sitesinden, yerinizden kıpırdamadan bildirebilirsiniz. Dayanıklı ürünler, hafif ve güçlü yapılarıyla da ön plana çıkmaktadır. Firmanın engin deneyimleri sonucunda ortaya çıkan ürünlerden faydalanarak ASTEK farkını yaşayabilirsiniz. Astek’in son ürünlerinden olan “güç aktarımı” ürünlerini de inceleyerek bu üründen de faydalanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s