Genel

Yavru ilanı

Biraz sessiz bir yapıya sahip olan satılık Cane Corso cinsleri eğitilmeye de uygun bir ırk olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça koruyucudurlar. Kendinize muhafız niteliğinde bir arkadaş edinmek isterseniz bu türü tercih edebilirsiniz. Çocuklarla arası genel itibariyle iyi olduğu için de tercih edilmektedir. Bekçilik için düşünüldüğün de tercih edilebilir.  Ev içerisinde yaşamı düşünülürse de çabuk uyum sağlamaktadır. Görüntüsünün aksine hiç kavgacı değillerdir.

golden retriever fiyatları pet shop

Daha sevimli türler tercih edenler için 2. Seçenek satılık Labrador Retriever zekilikleri ile bilinmektedirler. Büyük bir yapıya sahip olan bu köpeklerin en çok rastladığımız rengi siyah olandır. Ortalama olarak 10-13 yıl arasında yaşayan bu ırk, yarışmalar için de kullanılmaktadır.

Sabırlı ve duygusal bir yapıya sahip olan bu köpekler de oldukça iyi bir arkadaştırlar. Sadık ve itaatkarlardır. İri yarı, yumuk yumuk bir köpek düşünün… İşte o köpek, satılık Kafkas çoban köpeği! Yavru oldukları dönemde sevimlilikleri ile de gönülleri feth etmektedirler. Büyüdükçe daha iri bir hal almaktadırlar. Büyüdükçe tüylü yapılarından ödün vermeyen bu köpekler, tüylü yapılarını korumaktadırlar.

Siz de bu güzel üç ırktan birine ya da farklı ırktan köpeklere sahip olmak isteyebilirsiniz. Satılık kafkas çoban köpeği, satılık Cane Corso, satılık Labrador Retriever almak için internetiniz üzerinden araştırma yapabilir ve kısa zamanda siz de köpek sahibi olabilirsiniz. Bu muhteşem varlıkların verdiği huzuru üzerinizde hissedebilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s