Genel

Mobil Sağlık Hizmetleri

Yasal mevzuat gereği yaptırılması gereken sağlık taramaları mobil sağlık hizmetleri sunan metropolisguvenligi.net tarafından yapılmaktadır. Bu taramalar iş yerinin sınıfına ve yapılan işe göre değişkenlik gösterebilmektedir. İş yeri hekimi tarafından iş yerinde çalışan kişilerin çeşitli sağlık bilgileri çeşitli dönemlerde kayıt altına alınmaktadır. Böylece çalışan işçilerin güncel sağlık verilerine erişilebilmektedir.

Mobil sağlık taraması nasıl yapılır? Mobil sağlık taraması iş yerine gelen teçhizatlı mobil araç ile yapılmaktadır. Bu hizmetlerden faydalanmak için firmanızda çalışan işçi sayısını, iş yeri adresinizi önermiş olduğumuz kuruluşa bildirmeniz yeterli olacaktır.

Mevcut çalışan kişi sayınız her ne olursa olsun mobil sağlık hizmetlerinden metropolis iş güvenliği aracılığıyla faydalanarak işçilerinizin sağlık durumlarını ölçümleyebilir ve kayıt altında tutabilirsiniz. Önermiş olduğumuz bu kuruluş alanında uzman araç ve personelleri ile hizmetinizdedir. Sizler de bu hizmetlerden faydalanmak için metropolisguvenligi.net ile iletişim halinde olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s