Genel

Bebek şekeri ve Nikah şekeri

Çiftler için şüphesiz ki en önemli gündür evlilik. Bu yola giden en önemli adımda, davetlileri mutlu edebilmek adına nikah şekeri dağıtılır. Pek çok kişi bu şekeri o güne özel bir hatıra olarak evinin çeşitli köşelerinde saklamaktadır. Nikah şekeri alabilmek için herkesin ayırmış olduğu bütçe farklı olabilmektedir. Burada önemli olan konu kaç tane davetli olduğudur. Bu şekerler görünüm açısından ve büyüklük açısından farklılık gösterebilir. Nikah şekeri fiyatlarını da bu tarz kriterler belirlemektedir.

Hayaller Dükkanı

Nikah şekeri siparişi en son ana saklanmamalıdır. Zaten yoğun bir telaş içerisinde bu sipariş ile ilgilenmek ve nikah şekerlerinin gelmesini beklemek biraz stresli olabilir. Bu yüzden nikah şekeri nikah ya da düğünden birkaç hafta önce sipariş edilmelidir. Vanilyalı, çikolatalı gibi farklı özelliklerdeki nikah şekerlerini ise hayallerdukkani.com.tr üzerinden sipariş edebilmeniz mümkündür. Yani nikah şekeri nereden sipariş edilir? Sorusuna verilebilecek güzel cevaplardan bir tanesi de bu sitedir.

Bebeğinizin doğumunu akrabalarınıza, dostlarınıza müjdelemek için ise bebek şekeri satın alabilirsiniz. Erkek bebek şekeri modelleri ve kız bebek şekeri modelleri incelemek adına da yine önermiş olduğumuz hayallerdukkani.com.tr sitesini inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s