Genel

Antalya Masaj Salonu – Masöz

Farklı ve özel tekniklerin bir araya getirilmesiyle uygulanan rahatlama tekniklerine kısacası masaj diyebiliriz. Bununla beraber vücudun çeşitli bölümlerinde ile ya da çeşitli bazı araçlar ile özel rahatlama teknikleri uygulanabilmektedir. Masaj ile rahatlama yöntemi eski Çin’den ve Eski Mısır medeniyetlerinden bulunduğumuz ana kadar gelen masaj insanlık tarihi kadar eskidir. Hatta masaj, Ayrıca yunan ve Hint medeniyetlerinde de rastlanması mümkün olan bir uygulamadır.

antalya masaj salonu

Çeşitli rahatlatma hareketlerinin belirli bir organizasyon dahilinde sunum işlemi olan masaj genel olarak her ilde mevcuttur. Bu hizmetin sunulduğu alanlar genel olarak masaj salonları olarak adlandırılmaktadır. Antalya masaj salonu olan masajmerkeziantalya.com ‘Da bu salonlardan bir tanesidir.

Erkek ve kadın masajcılar olabilir. Masaj yapan erkeklere masör denilirken, masaj yapan bayanlara da masöz denilmektedir. Antalya masöz aracılığıyla hizmet alabilmek adına önermiş olduğumuz kuruluş ile iletişime geçebilirsiniz. Masözler masörlere göre daha narin olabilmektedir. Bu açıdan masözlere göre masörlerin daha fazla tercih edildiğini söyleyebiliriz.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s