Genel

Araç Değer Kaybı

Araç değer kaybını geri alabilmek adına yapmanız gereken şeyleri biliyor musunuz? Bu kaybı geri almak, önermiş olduğumuz kuruluş ile oldukça kolaydır. Geçmişte aracıyla kaza yapmış, sigortalı ya da sigortasız pek çok kişi aracının değer kaybını geri nasıl alabileceğini bilmemektedir. Bu durum akabinde aracını bir gün kazasız araçlara göre daha uygun fiyatlarla satacağını kendisine inandırmış ve bu şekilde hayatına devam etmeye koşullanmıştır. Ancak araç değer kaybı denilen bir şey bulunmaktadır. Ve Ulaştırma bakanlığınca bunun kaydı tutulan ya da tutulmamış olan kişiler bu değer kaybını https://www.degerkaybidanismani.com/ aracılığıyla geri alabilirler. Bunun için bazı gerekli belgeler mevcuttur. Ve bu belgeleri önermiş olduğumuz bu site aracılığıyla görebilirsiniz.

1

Araç değer kaybı nasıl alınır? Araç değer kaybının ne olduğunu yazımızın başında sizlere aslında açıklamıştık. Araç değer kaybı konusunda danışmanlık alabilmek ve bu ücreti geri alabilmek adına degerkaybidanismani.com web sitesi sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Araç değer kaybınızı güvenilir bir şekilde tahsil edebilmek için kendileri ile iletişime geçmeniz, sizler için en doğru çözümlerden bir tanesi olacaktır.

Dkaybı konusunda bir zaman aşımı söz konusu mu? Diyelim ki 11 sene önce kaza yapmış aracınız, bu bedeli geri alabilir misiniz? 6098 sayılı Türk Borçlar Kanunu’nun 72. maddesi, “Tazminat istemi, zarar görenin zararı ve tazminat yükümlüsünü öğrendiği tarihten başlayarak iki yılın ve her halde fiilin işlendiği tarihten başlayarak on yılın geçmesiyle zamanaşımına uğrar” hükmünü içerir. Sizler de aracınızın değer kaybını geri alabilmek adına önermiş olduğumuz web sitesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s